ul. Polna 13, 58-540 Karpacz
600 600 800


RestauracjaPrzestronne wnętrze z widokiem na góry, a dla podniebienia tradycyjna polska kuchnia! Dbamy o to żeby każdy z naszych Gości rozpoczął dzień tym co najlepsze. Śniadania serwujemy w formie szwedzkiego stołu. Na stole znajdziecie Państwo świeże wyciskane soki, owoce i produkty regionalne wyrabiane w tradycyjny sposób, a miłośnicy słodyczy zawsze mogą liczyć na coś słodkiego. Do Państwa dyspozycji jest również bufet kawowy z różnymi rodzajami kawy i herbat.

KominekW centralnym miejscu sali ustawiliśmy kominek. Ogień i ciepło, które mu towarzyszy niech będzie magnesem dla wszystkich Gości. I tych którzy poszukują miejsca gdzie będą mogli oddać się lekturze i tych którzy chcą pograć w karty i tych którzy z utęsknieniem wypatrują słodkich specjałów. Dla tych ostatnich mamy zawsze coś dobrego. Naszą specjalnością są domowe tarty i wypieki. Jeżeli w ciągu dnia opanuje Cię głód, w sezonie wysokim, możesz śmiało zamówić jeden z naszych rarytasów np. domową szarlotkę serwowaną na gorąco z lodami jak też skorzystać z menu kawowego.

TarasW sezonie letnim wszystkich Gości zapraszamy do odpoczynku na tarasie. Widok na Izbicę jest chyba wystarczającym powodem dla którego warto spędzić tam kilka chwil. Dla amatorów grillowania przygotowaliśmy wszystko co niezbędne aby sezon grillowy był w pełni udany. W ramach integracji organizujemy letnie zawody w grillowaniu!

RecepcjaJeżeli w trakcie Państwa pobytu potrzebują Państwo jakiejkolwiek pomocy prosimy o kontakt z recepcją. Jesteśmy nowym obiektem i wspólnie z Państwem chcemy tworzyć Karkonoskie Widoki, dlatego wszystkie Państwa sugestie są dla nas bardzo ważne. Na wszelkie Państwa uwagi staramy się natychmiast reagować. Pracujemy przez 7 dni w tygodniu. W recepcji możecie Państwo dopełnić formalności meldunkowych, opłacić dodatkowe usługi, wypożyczyć kijki do Nordick Walkingu a w deszczowe dni książki czy gry towarzyskie.